O MNIE

Mam na imię Klaudia i pragnę przeprowadzić Cię z rozmachem, przez zaczarowany, Kynologiczny świat. 
Z pozoru jestem zwykłą dziewczyną, która lubi poznawać świat i zdobywać coraz to nowsze tajniki wiedzy. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że zeszłam na Psy – Dosłownie! Zwierzaki z gatunku Canis lupus familiaris są moją ogromną pasją i słabością. Jestem wegetarianką, obrończynią Praw zwierząt i wszelkich mniejszości. Powoli staję się domem tymczasowym i z ogromną radością staram się brać czynny udział w różnych akcjach charytatywnych. Czuję, że pomaganie słabszym to moja misja i obowiązek. 

Nie mam pojęcia skąd obudziła się we mnie miłość i pasja do Psów. W mojej rodzinie nikt nigdy nie przejawiał skłonności ku polepszeniu relacji Pies – Człowiek. Jestem swojego rodzaju prekursorką i dążę do nowego, świeższego spojrzenia na naszych Braci Mniejszych. 

Chęć ukazania ludziom fenomenu, jakim bez wątpienia jest Pies, skłoniła mnie do założenia Psiolubnego bloga.
 Ten skromny kawałek Internetu jest moim oczkiem w głowie, hobby, które cały czas staram się rozwijać i pielęgnować. 
Psiolubna strona jest skierowana do wszystkich ludzi - nie tylko do miłośników psów, ale także do osobników, którzy tych istot nie lubią, lub nie potrafią dostrzec w nich czującego stworzenia. Moim głównym celem jest obdarowywanie ludzi wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłam, dzieląc moje życie z Psami. Nigdy nie twierdziłam i zapewne twierdzić nie będę, że jestem jakimkolwiek autorytetem, lub co gorsza wyrocznią w psich sprawach. Ja, jako zwykła dziewczyna, mogę powiedzieć o sobie tylko tyle, że potrafię słuchać, kochać i rozumieć zwierzaki – bez względu na wszystko.

W moim domu obecnie mieszkają dwa psy, kot – Bida, Królik – Ketchup, Szynszyle – Schilla i Stefa, kura - Lucia. Okazjonalnie przygarniam istoty potrzebujące nagłej pomocy, więc jeśli chodzi o liczbę zwierząt, to nigdy nic nie wiadomo:)

Oprócz fascynacji czworonogami lubię także czytać książki (nie tylko o psach!), oglądać filmy, rysować i fotografować (psy, oczywiście) Moją słabością są także długie spacery w ciepłe słoneczne dni i leżakowanie z kubkiem herbaty i szkicownikiem, w jesienną, pochmurną szarugę. 

Jestem dosyć wrażliwą osobą, która przejmuje się każdym słowem krytyki. Potrafię uparcie dążyć do upragnionego celu i jeśli już się za coś zabieram – to na całego. Każde powierzone mi zadanie wykonuję z pełną skrupulatnością i dokładnością. Jestem perfekcjonistką, bałaganiarzem i wyjątkowo roztargnioną istotą. 
Jeśli chcesz się o coś zapytać, porozmawiać, lub jeszcze bliżej poznać mnie i moje zwierzaki – zapraszam do odwiedzenia zakładki kontakt.

Pozdrawiam - Klaudia :)