KONTAKT I WSPÓŁPRACA:


Mam na imię Klaudia i prowadzę tą oto psią stronę.
Chcesz być bliżej Psiolubnego życia, poznać nas od kuchni i dowiedzieć się jeszcze więcej o Psach? 
Masz ochotę ze mną porozmawiaćzapytać się o coś, czegoś się dowiedzieć? Nie masz co zrobić z wolnym czasem i nie przeraża Cię mój słowotok?

Zgłoś się do nas! Z chęcią pogadamy, (ups, popiszemy) lub zawiążemy współpracę z Twoją firmą, czy instytucją. Psiolubni to blog o psach i dla psów. Uwielbiam wszystkie czworonogi razem i każdego z osobna. Pragnę, aby każdemu psu na tym świecie żyło się dobrze. Mój blog powstał po to, abym mogła się dzielić moją wiedzą i pasją z szerszym gronem. Piszę posty o wychowaniu, szkoleniu, zdrowiu, sporcie i pracy z psem. Doradzam, dzielę się swoimi wzlotami i upadkami oraz psio - ludzkimi przygodami. 

Ciężko pracuję, aby moja strona Internetowa wyglądała tak, jak ją sobie wymarzyłam. Jestem estetką i perfekcjonistką, dbam o każdy najdrobniejszy szczegół. Post, który opublikuję uprzednio oglądam tysiąckrotnie i upewniam się, że nie popełniłam żadnego błędu. U mnie wszystko musi być perfekcyjne. 

Z myślą o blogu zakupiłam profesjonalny sprzęt fotograficzny i zaczęłam kształcić się w dziedzinie fotografii. Tak jakoś wyszło, że robienie zdjęć stało się moją kolejną pasją. 

Każda fotografia opublikowana na blogu jest starannie wykonana, obrobiona w programie graficznym i umieszczona w wysokiej jakości. W połączeniu z merytorycznie dobrym tekstem, daje to zadowalający i miły dla oka efekt. 

Podczas współpracy, najważniejsze jest dla mnie dobro zwierząt, satysfakcja moja, czytelnika i osoby, która ze mną współpracuje. 

Nie ma kompromisów! Grunt to zgrany, zadowolony i szczęśliwy 
zespół! 

Więcej o mnie 
Kontakt - psiolubni@gmail.com

Jako bloggerka i miłośniczka psów istnieję także we wszelakich mediach społecznościowych. Jestem otwartą osobą z którą zawsze można porozmawiać.

Facebook - ponad 850 polubień
Instagram - ponad 680 obserwatorów
Twitter - ponad 375 followersów

Obecnie mogę śmiało stwierdzić, że Nasi Czytelnicy odwiedzają Psiolubnego Bloga kilkaset razy dziennie. 
Jako miłośniczka fotografii mam także swoje konto na 500px.
*Stan na maj 2017Jestem kreatywną osobą, otwartą na nowe współprace i pomysły. Od siebie mogę zaproponować:
- Testy i recenzje produktów
- Umieszczenie banera
- Wpis sponsorowany 
- Współprace z blogerami
- Wszelkie współprace z firmami
- Patronat/partner wydarzenia
- Współorganizator akcji
- Konkursy
- Akcje charytatywne
- Pisanie tekstów na zamówienie
- Relacje z zawodów i różnych imprez

Jestem wegetarianką, dlatego też chętnie zawiążę współpracę związaną z wegetarianizmem, weganizmem, czy uświadamianiem ludzi w tej kwestii.
Dzielę swoje życie z Lucią - kurą, która mieszka ze mną w domu. 

- Informacja o współpracy z daną firmą może się pojawić także w mediach społecznościowych. 
- Oferuję estetyczne (co i rusz lepsze) zdjęcia.
- Piszę łatwe do przyswojenia teksty.
- Moim Czytelnikom mówię i pokazuję prawdę i tylko prawdę. Nie ma u nas miejsca na przekłamane recenzje, czy nieobiektywne relacje. Mojego bloga buduję przede wszystkim na zaufaniu i prawdomówności.
- Jestem estetką i perfekcjonistką. Dbam o każdy detal na moim blogu. Możesz być pewny, że Twój produkt zaprezentuję najlepiej jak potrafię!

Jestem otwarta na propozycje firm i Instytucji. Z miłą chęcią podzielę się także swoją skromną opinią i pomysłem. :) 

kontakt - psiolubni@gmail.com

Do tej pory testowaliśmy kilkanaście produktów i współpracowaliśmy z równie bogatą ilością firm. Kilkakrotnie byłam patronem i współorganizatorem akcji charytatywnych.
Angażuję się także często w bazarki, pomoc fundacjom, czy wspieranie różnych projektów. Jestem także domem tymczasowym.Przekonany? Skontaktuj się ze mną na:
psiolubni@gmail.com