DOM TYMCZASOWY

Moje tymczasy. Lubię pomagać, ale sytuacja w której muszę się zająć 12 kotami, 3 psami, 4 szynszylami, królikiem i 2 kurczakami staje się ciężka :D Czasami następuje taki moment, gdy nie wiem iloma czworonogami się opiekuję, ale widok szczęśliwego zwierzaka w nowym, kochającym domu wynagradza wszystko :)ODI
14.07.2016
Pies - w typie Pekińczyka.
Siedział wystraszony przed moim domem. Zgarnęłam go do domu przed samą burzą. 
Nie ma chipa, ani tatuażu. Biegał bez identyfikatora. Ma charakterystycznie wystające ząbki i czarną plamkę na języku. Podejrzewam że został wyrzucony z samochodu. Bardzo lubi jazdę autem, przyzwyczajony do spania w domu, zachowuje czystość. Miły, baaardzo przyjacielski i troszkę uparty. Uroczy zwierzak.
Mimo intensywnego poszukiwania właściciela - nikt się dotąd nie zgłosił.
ZNALAZŁ DOM! (22.03.2017)


EDEK I ZDZICHU
22.05.2016
26.08.2016
Szynszyle - chłopcy
Piekielne dzikusy, które dają się powoli okiełznać. Typowe szynszyle - rozrabiają, hałasują, ale są bardzo kochane. Wykupiłam je z potwornych warunków.
ZNALAZŁY DOM! (26.08.2016)

KOTEŁY
Kotków malutkich sztuk 8 + matka kotka :)
17 - 27 lipiec 2016
Ni stąd, ni zowąd wchodzę pewnego dnia do szopy na drewno i słyszę.... miauuuuu?
Ale że skąd te dźwięki? To nie Bida, skąd ten kot się wziął? Wkrótce okazało się że to nie był jeden kot a 9. Dziewięć wściekłych, dzikich, szalonych kotów, które były tak głodne, że rzucały się sobie nawzajem do gardeł. Zwierzaki odkarmiłam, trochę oswoiłam i znalazłam właściciela matki - kotki. :)
Zdjęć nie posiadam, bo zwierze były tak dzikie, że nie dało się ich obfocić. Piękne: rude, brązowe, łaciate, siwe pręgowane i jeden szary. Cudeńka malutkie!
ZNALAZŁY DOM!

CZIKENY 
2015 - 2016 (lato) ok 10 czikeników wychowałam :)
Jak pewnie wiecie (albo i nie) miałam okazję być DT dla kurczaków. Karmienie co dwie godziny, grzanie termoforem i lampką, zastępowanie matki - kury. Powiem Wam jedno: Kurczęta są niezwykle uczuciowe, mądre, przywiązane do opiekuna i kochane. Zastanów się co jesz na talerzu.
ZNALAZŁY DOM!

GUCIO
Pies, w typie Beagle
Kwiecień 2015
Drogi moje i Gustawa połączyły się pod koniec kwietnia 2015. Psiak błąkał się w okolicy w której mieszkam. Bez wahania zapewniłam mu dach nad głową. Mimo poszukiwań właściciela - nikt się nie zgłosił. Gutek trafił pod opiekę fundacji SOS BEAGLE i znalazł wspaniały dom. 
Teraz nazywa się iście uroczo - Bajzel :)
ZNALAZŁ DOM!