ARTHROSCAN SYROP - PREPARAT WSPOMAGAJĄCY FUNKCJONOWANIE STAWÓW


Jeszcze przed Nowym Rokiem dostaliśmy paczkę z produktami od firmy Scanvet. Jednym z nich był właśnie tego oto syrop na stawy dla psa. Zobaczcie co sądzę o nim ja i mój dysplastyczny pies. Zapraszamy!
ArthroScan Syrop wspiera funkcjonowanie stawów. Skuteczny chondroprotetyk polecany profilaktycznie i wspomagająco w problemach ze strony układu ruchu. Produkt zawiera aż dziewięć składników aktywnych m.in.
Kwas hialuronowy
Glukozamina
Chondroityna
MSM
Omega 3
Witamina C
Kolagen typu II
Mangan
Czarci pazur
Na pierwszy rzut oka ucieszył mnie minimalistyczny, ale estetyczny wygląd produktu. Butelka z syropem jest wyposażona w dozownik, który bardzo ułatwia podawanie preparatu psu. Całość została zapakowana w dość wytrzymały karton na którym znajdują się podstawowe informacje o produkcie.



Syrop jest dostępny w dwóch wariantach: 250 i 500 ml. My osobiście posiadamy tą drugą opcję. Dozownik znacznie ułatwia podawanie psu syropu, ale w porównaniu z Arthroscan kęsy jest to zdecydowanie mniej wygodne. Syrop z łyżeczki często mi się wylewał, Nero czasami nie wypił wszystkiego i trochę rozlał. Wyciskanie prosto z dozownika wychodziło nam zdecydowanie lepiej, ale też dostarczało pewnych atrakcji.

Skład: Glukozamina 600 mg, Omega 3 300 mg, MSM 250 mg, siarczan chondroityny 240 mg, kolagen typu II 30 mg, kwas hialuronowy 30 mg, czarci pazur 25 mg, mangan 2,5 mg witamina c 50 mg.

1 porcja (2,2 ml) = jedno naciśnięcie dozownika

Labrador dość sprawnie połykał zawiesinę, choć nie sprawiało mu to takiej przyjemności jak wyżej wspomniane kęsy. Teraz zlizuje produkt zdecydowanie szybciej, bo na początku podchodził do niego z dość dużą rezerwą.


Teraz trochę o walorach estetycznych i zapachowych. Syrop o odcieniu brudnego żółtego, lub herbaty z mlekiem nie razi jakoś mocno swoim zapachem. Jego woń mi zupełnie nie przeszkadza, choć wiadomo że każdy ma inne możliwości i preferencje.

Czy działa? Działa i to bardzo widocznie! Nero zdecydowanie lepiej się porusza, okazuje mniejszą bolesność, jest weselszy i bardziej skory do zabawy. Jednak w przypadku tego produktu podanie jednorazowe nie przynosi zbyt zauważalnych efektów. W przypadku mojego chorego psa poprawę widzę dopiero po miesiącu od rozpoczęcia terapii.



Co jest lepsze? 
ArthroScan syrop, czy ArthroScan Kęsy?
Naszym zdaniem zdecydowanie Kęsy wygrywają. Pies chętniej je je, są łatwiejsze w podawaniu, szybciej widać po nich poprawę.

Jednak opisany wyżej Syrop wcale nie prezentuje się źle. Też na pewno wspomaga psie stawy (sami się o tym przekonaliśmy) jest dość wydajny i skuteczny... ale my wolimy zdecydowanie formę praktycznych kęsów. :)


Więcej informacji o ArthroScan syrop na stronie Scanvet

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz