ARTHROSCAN SYROP - PREPARAT WSPOMAGAJĄCY FUNKCJONOWANIE STAWÓW


Jeszcze przed Nowym Rokiem dostaliśmy paczkę z produktami od firmy Scanvet. Jednym z nich był właśnie tego oto syrop na stawy dla psa. Zobaczcie co sądzę o nim ja i mój dysplastyczny pies. Zapraszamy!
ArthroScan Syrop wspiera funkcjonowanie stawów. Skuteczny chondroprotetyk polecany profilaktycznie i wspomagająco w problemach ze strony układu ruchu. Produkt zawiera aż dziewięć składników aktywnych m.in.
Kwas hialuronowy
Glukozamina
Chondroityna
MSM
Omega 3
Witamina C
Kolagen typu II
Mangan
Czarci pazur
Na pierwszy rzut oka ucieszył mnie minimalistyczny, ale estetyczny wygląd produktu. Butelka z syropem jest wyposażona w dozownik, który bardzo ułatwia podawanie preparatu psu. Całość została zapakowana w dość wytrzymały karton na którym znajdują się podstawowe informacje o produkcie.Syrop jest dostępny w dwóch wariantach: 250 i 500 ml. My osobiście posiadamy tą drugą opcję. Dozownik znacznie ułatwia podawanie psu syropu, ale w porównaniu z Arthroscan kęsy jest to zdecydowanie mniej wygodne. Syrop z łyżeczki często mi się wylewał, Nero czasami nie wypił wszystkiego i trochę rozlał. Wyciskanie prosto z dozownika wychodziło nam zdecydowanie lepiej, ale też dostarczało pewnych atrakcji.

Skład: Glukozamina 600 mg, Omega 3 300 mg, MSM 250 mg, siarczan chondroityny 240 mg, kolagen typu II 30 mg, kwas hialuronowy 30 mg, czarci pazur 25 mg, mangan 2,5 mg witamina c 50 mg.

1 porcja (2,2 ml) = jedno naciśnięcie dozownika

Labrador dość sprawnie połykał zawiesinę, choć nie sprawiało mu to takiej przyjemności jak wyżej wspomniane kęsy. Teraz zlizuje produkt zdecydowanie szybciej, bo na początku podchodził do niego z dość dużą rezerwą.


Teraz trochę o walorach estetycznych i zapachowych. Syrop o odcieniu brudnego żółtego, lub herbaty z mlekiem nie razi jakoś mocno swoim zapachem. Jego woń mi zupełnie nie przeszkadza, choć wiadomo że każdy ma inne możliwości i preferencje.

Czy działa? Działa i to bardzo widocznie! Nero zdecydowanie lepiej się porusza, okazuje mniejszą bolesność, jest weselszy i bardziej skory do zabawy. Jednak w przypadku tego produktu podanie jednorazowe nie przynosi zbyt zauważalnych efektów. W przypadku mojego chorego psa poprawę widzę dopiero po miesiącu od rozpoczęcia terapii.Co jest lepsze? 
ArthroScan syrop, czy ArthroScan Kęsy?
Naszym zdaniem zdecydowanie Kęsy wygrywają. Pies chętniej je je, są łatwiejsze w podawaniu, szybciej widać po nich poprawę.

Jednak opisany wyżej Syrop wcale nie prezentuje się źle. Też na pewno wspomaga psie stawy (sami się o tym przekonaliśmy) jest dość wydajny i skuteczny... ale my wolimy zdecydowanie formę praktycznych kęsów. :)


Więcej informacji o ArthroScan syrop na stronie Scanvet

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz