ZOLUX JOUET CHIEN POP - BALL


Jouet chien pop - malinowa piłka dość znanej firmy Zolux. Wytrzymała, elastyczna, z odpornego na zniszczenia kauczuku... czy coś jeszcze?


Tą, jak i inną zabawkę z serii Jout Chein, dostaliśmy do testowania jakiś czas temu. W zimowo, śniegowych, błotnistych i mroźnych warunkach, piłka przeszła ogromne katusze z łap i zębów moich psów.

Muszę przyznać, że na początku byłam co do niej sceptycznie nastawiona. Po pierwsze piłka nie piszczy, jest ogromna (nawet jak dla 40 kilogramowego Nera) To nie mogło się udać.


W przeszłości mieliśmy okazję testować podobną zabawkę, a mianowicie Jouet dental ball corde. Moje psy totalnie ją zignorowały, przez co w blogowej recenzji zyskała nawet miano "niewidzialnej."

To nie mogło się udać a jednak - udało się! Psy są wniebowzięte.  Nero, dla którego do pyska jest w sam raz i Niko, któremu służy jako piłka do fitnessu, bo o wzięciu jej do pyszczka nie ma mowy.
Chłopcy są nią zachwyceni! Nawet na dworze, gdzie Nero ma ostatnio problem z motywacją na zabawki, piłka świetnie daje radę i skupia uwagę obu Burków.


Dostaliśmy ją w soczystym malinowym odcieniu, który jest doskonale widoczny dla psów - zarówno na śniegu, jak i w błocie, wodzie, czy trawie.

Piłka jest wyposażona w dość miękkie kolce, które stymulują psie dziąsła i prawdopodobnie osłaniają ją przed zwierzęcymi ząbkami.

Jest bardzo giętka, choć ugina się tylko do pewnego momentu, doskonale się odbija, przez co moje psy ją wręcz pokochały. Jest wykonana z materiału TPR co czyni ją bardzo wytrzymałą. Zostawiona na kilka dni na dworze w błocie, krzakach, w śniegu, na ponad piętnastostopniowym mrozie i sam na sam z niszczącym zabawki psem - nadal żyje i nie widać po niej śladów użytkowania.


Po zabawie w dość dużym śniegu, wystarczy ją obstukać o coś twardego i znów staje się jak nowa. Dodatkowo bardzo łatwo się ją czyści, a po umyciu wystarczy ją wytrzeć ręcznikiem i gotowe!

Razem z moimi psami twierdzimy iż piłka TPR Jouet Chien Pop jest warta swojej ceny i śmiało można ją podarować dużemu, aktywnemu psu, który lubi niszczyć i rozprawiać się brutalnie z tego typu przedmiotami.

Dajemy dużą okejkę i polecamy - piłka jest suuuuper! :)
Więcej od producenta o piłce Zolux Jouet Chien Pop


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz