ARTHROSCAN KĘSY - SMACZNY LEK NA CAŁE ZŁO?


Niepozorne walczyki, wyglądające jak smaczki. Czy preparat ArthroScan Kęsy firmy Scanvet, rzeczywiście uwolni cierpiącego na dysplazję psa od przewlekłego bólu?
Arthroscan kęsy to preparat dla psów w formie smakowitych przysmaków. Produkt zawiera 10 aktywnych składników, wspomagających funkcjonowanie stawów: glukozaminę, chondroitynę, Omega 3, czarci pazur, kwas hialuronowy, MSM, kolagen typu II, mangan, witaminę C.


Produkt zapakowany w solidne opakowanie - puszkę z nakrętką. Estetyczne, praktyczne, miłe dla oka. W środku znajdziemy 60 sztuk kęsów - dość dużych, intensywnie pachnących przysmaków. Małe psy mogą mieć problemy ze zjedzeniem całego przysmaku, ale z tego co wiem to śmiało można je dzielić.

Składniki wspierają regenerację chrząstki stawowej, chronią przed czynnikami uszkadzającymi, uczestniczą w budowie chrząstki i mazi stawowej, wykazują naturalne działanie przeciwzapalne i łagodzące dolegliwości bólowe.
Nero cierpi na zaawansowaną postać dysplazji stawów biodrowych i łokciowych. (Swoją drogą, planuję serię wpisów o tej chorobie, co o tym myślicie?) Dolegliwości bólowe towarzyszą mu non - stop, ma także problemy z poruszaniem i stabilnością tylnych kończyn. Oczywiście, czasem są lepsze dni a niekiedy całkiem tragiczne, ale choroba od kilku miesięcy postępuje w zastraszającym tempie. Pies ma ograniczony prawie całkowicie wysiłek, nie ma mowy o aportowaniu, lub szybkich zrywach. Preferujemy natomiast codzienne, spokojne spacery, ponieważ ruch w wypadku chorych stawów to najlepsze lekarstwo. 

arthroscan, kęsy, scanvet, choroby psów, pies, psy, rasy psów, dysplazja, dysplazja stawów, biodra, łokcie, leczenie, weterynarz, recenzja, test, blog, fanpage, blog o psach,

Przerobiliśmy dotychczas wiele preparatów wspomagających stawy, które nie przynosiły większych efektów. Ból nadal się utrzymywał, problemy z poruszaniem nie ustawały a pies za nic w świecie nie chciał przyjmować tych suplementów.

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do preparatu Arthroscan Kęsy, bo czy takie coś może choć trochę ulżyć mojemu psu?
ArthroScan kęsy:
- Wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów i odżywienie chrząstki stawowej.
- Posiada naturalne właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe.
- Profilaktycznie zalecany u szczeniąt, u psów dużych ras, psów starszych, lub z nadwagą.
- Wskazany także dla psów sportowych, pracujących aktywnych.


Głównie zależało mi na tym, aby psa aż tak nie bolało, jego komfort chodzenia poprawił się i żeby chętnie przyjmował podawany mu produkt. O regeneracji chrząstki i innych składowych stawu nawet nie marzyłam, bo w Nera przypadku nie ma co regenerować.
Skład:
Jeden kęs zawiera: Glukozamina 600 mg, Omega 3 300 mg, MSM 250 mg, siarczan chondroityny 240 mg, kolagen typu II 30 mg, kwas hialuronowy 30 mg, czarci pazur 25 mg, mangan 2,5 mg, witamina C 50 mg, witamina E 100 j.m.
 Powiem Wam, że nawet nie śniłam o takich efektach jakie przyniosło nam stosowanie tego smakowitego cuda! Nie wiem jakim sposobem, ale nawet po jednorazowym podaniu odpowiedniej dla Nera dawki kęsów (u nas trzy) na drugi dzień widać u niego duże zmiany (na plus!) w samopoczuciu.


Pamiętam, że po Nowym Roku mój pies miał bardzo zły dzień. Noc była prawdziwym koszmarem - nie mógł spać, pił ogromne ilości wody, chciał na dwór, jęczał z bólu, praktycznie słaniał się na łapach. Podałam mu leki przeciwbólowe a zaraz potem trzy kęsy. Na drugi dzień zauważyłam znaczną poprawę w jego zachowaniu. Był znacznie weselszy, mniej go bolało i dużo lepiej chodził.

Bardzo ważne jest dla mnie to, że chętnie zjada oferowane mu suplementy. Przy innych tego typu produktach musiałam się mocno nagimnastykować aby mu wepchnąć je do paszczy. Nawet z kiełbasy, parówki, czy gotowanego kurczaka potrafił wyczuć tabletkę i ją wypluć.
Tutaj nic takiego nie ma miejsca. Pies zjada kęsy chętnie, nawet mam wrażenie że chce więcej!

Kiedy podawać ArthroScan Kęsy?
- Zwyrodnienia
- Stany zapalne
- Urazy
- Zaburzenia rozwojowe
- Okres wzrostu
- Masywna budowa
- Nadwaga
- Starsze psy
- Psy pracujące
- Psy sportowe

Czy warto zainwestować w ten produkt?
Warto, warto i jeszcze raz warto! Obolały i cierpiący Nero, jego zachowanie i chęć do zabawy po dłuższym stosowaniu mówią że tak.
Ja jako właścicielka, która wreszcie wie jak ulżyć swojemu psu w cierpieniu, mówię że tak.


Mimo, że cena jest sporo wyższa od niektórych preparatów proponowanych na rynku uważam, że warto jest zainwestować w ArthroScan kęsy firmy Scanvet. 
Więcej informacji o kęsach znajdziecie na stronie Scanvet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz