11 NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINSPIROWAĆ


Trochę prywaty tym razem. Moje noworoczne postanowienia, które są głęboko przemyślane, wyważone i mam nadzieję je spełnić. 2017... nadciągam! :)1. Organizacja Internetowego życia

Koniec z bezsensownym gapieniem się w monitor, przeglądaniem stron o wątpliwej jakości. Życie realne na pierwszym miejscu, Internetowe podboje na samym końcu.
Planowanie postów na blogu, pisanie na bieżąco.

2. Rozwijanie się w kierunku fotografii

Regularne robienie zdjęć, okiełznanie Lightrooma, znalezienie fajnych miejsc na sesje, dokupienie kilka gadżetów do aparatu.


3. Zrealizowanie blogowych współpracy

O tym już wkrótce

4. Udział w psich imprezach 

W 2016 roku udało mi się wybrać na kilka psich imprez. Mam nadzieję, że w tym pójdzie mi równie dobrze. 


5. Pogłębienie relacji z moimi Psami

Uszanowanie ich woli i zainteresowań. Zrezygnowanie z zadowolenia całego świata, robienie tego, co sprawia nam przyjemność. NAM, nie Joli, Kasi, czy Krysi. To moje psy i ja mamy być zadowoleni. 
Wspólne spędzanie czasu - tak po prostu. Wiem, że to właśnie to sprawia nam największą frajdę. Co prawda, mogłabym wymagać od Nera, aby ze swoją dysplazją pokonywał tory agility (bo żeby mieć bloga, trzeba zasuwać ze swoim psem 24/h na placu treningowym - tak mi insynuowano, serio!) ale nie o to w tym wszystkim chodzi.
Aktywność tylko taka, która naszemu zespołowi sprawia frajdę. To my żyjemy za sobą na co dzień i nie mogłabym spojrzeć moim psom w oczy, gdybym zmuszała je do aktywności, której nie znoszą - tylko dla blogowej sławy. 

6. Udział w akcjach charytatywnych

Wspieranie fundacji, bazarków, akcji, pomoc bezpośrednia. Mam już kilka pomysłów, czekają one jeszcze tylko na realizację.


7. Aktywne spędzanie czasu z psami

Jeszcze nie wiem jak. Być może będą to tylko regularne spacery. Chodzi o to, aby to coś nie było dla nas przymusem, tylko frajdą i przyjemnością. 

8. Wyremontowanie Psiolubnej Strefy 

O tym już wkrótce. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli - to będzie czad i prawdziwa petarda!


9. Wybudowanie miejsca w ogrodzie dla psów

Taki kącik tylko dla nich. Z domkiem na lato, miskami, legowiskami do odpoczywania w wiosenne, pogodne dni. Nie, nie eksmituję psów z domu. Po prostu chcę, aby miały swoje miejsce w ogrodzie - dotychczas szczególnie na wiosnę i w lato odczuwałam jego brak.10. Zorganizowanie oddzielnego miejsca dla tymczasów.

To są na razie tylko plany, bo nie wiem jak sytuacja z tymczasowaniem się dalej potoczy. Jeśli zdecyduję się na pomaganie zwierzakom dalej w ten sposób, to muszę stworzyć do tego odpowiednie warunki, z dala od moich zwierząt. Nie mogę narazić mojej relacji z psami na taką sytuację w jakiej znajdujemy się obecnie. O tym także wkrótce.


11. Czytanie tradycyjnych książek

Serio, ostatnio praktycznie nie miałam nic papierowego w ręce. Zbyt mocno skupiłam się na blogach, e-bookach i innych czytnikach. Zapomniałam już jak to miło jest poczuć pod palcami chropowatą fakturę książkowych kartek!

postanowienia noworoczne, 2017, kalendarz, blog, blog o psach, motywacja do pracy, cytaty motywacyjne, święta z psem, wigilia, choinka, sylwester

To taki nasz mały misz - masz. Cele moje prywatne z przewagą tych dotyczących psów. Postanowienia na 2016 udało mi się całkiem ładnie spełnić, przy okazji wyjaśniając kilka ważnych aspektów.
Myślę że i Ty możesz się zainspirować którymiś z tych powyższych punktów.
Jeśli natomiast nasz problem z realizowaniem swoich postanowień - zachęcam Cię do przeczytania wpisu o tym, jak skutecznie realizować noworoczne cele. 

Jeśli chcesz możesz się podzielić z nami swoimi planami na 2017. Może i my się zainspirujemy? :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz