ROK PSIOLUBNEGO BLOGA!


Dokładnie rok temu - 24 listopada 2015 ukazał się pierwszy post na Psiolubnym blogu. To już rok - 365 dni spełniania marzeń i ciężkiej, systematycznej pracy. WOW!!Psiolubnego bloga założyłam po to, aby dzielić się moją pasją, zdobywać nowe wiadomości i systematyzować swoją wiedzę.

Moim głównym celem było i jest to, aby psom i ludziom żyło się lepiej.

Przez 365 dni mój strzępek Internetu przeszedł wiele zmian i metamorfoz. Od wielokrotnych poprawek szablonów i nagłówków, po własne logo, wykupienie domeny i dopieszczanie najdrobniejszych szczegółów.

Pisanie o psach i dla psiarzy jest moją ogromną pasją. Cały czas staram się, aby Psiolubny blog był coraz lepszy i lepszy. Poprawiam zdjęcia i teksty, wymyślam tematy na posty, czerpię inspiracje praktycznie ze wszystkiego.

Dzięki tej stronie rozwinęłam moją pasję, jaką jest fotografia psów. Staram się robić coraz lepsze zdjęcia, jednocześnie pracując nad swoim własnym stylem.

Jestem szczęśliwa, że znajduję się w tym miejscu, pośród setek tak samo zakręconych ludzi jak ja.

Podążając do meritum.

To właśnie Wam należą się największe podziękowania. Bez Was nie byłoby tego bloga, postów i mojej motywacji do tego, aby dalej tworzyć. Wiedzcie, że wszystko co robię, robię dla Was i dla  ludzi, którzy chcą lepiej poznać psy.

Bardzo Wam dziękuję że jesteście z nami, czytacie moje przydługie wypociny.... dzięki!

Wiedzcie też o jednej, bardzo ważnej sprawie. Ogromnie ważne są dla mnie Wasze słowa i komentarze. Bardzo proszę - piszcie do mnie, komunikujmy się. Każdy odzew od Was jest dla mnie na wagę złota. Ne bójcie się, ja nie gryzę! :)

Jeśli macie jakieś sugestie, pomysły na posty, zastrzeżenia, uwagi i zażalenia - piszcie śmiało pod tym postem, lub skontaktujcie się z nami w inny sposób.

Mam nadzieję, że spotkamy się w jeszcze większym (a przynajmniej takim samym) gronie za rok, pięć, dziesięć i sto lat.

Pozdrawiam i dziękuję że jesteście!

P.s Jeśli macie jakieś pomysły na posty, o których chcielibyście przeczytać na psiolubnym blogu - piszcie w komentarzach.:)

Klaudia N&N :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz