PSIO(U)LUBNE WPISY #1 - PAŹDZIERNIK 2016


Postanowiłam stworzyć nowy cykl artykułów o... artykułach. Wpisach, które mnie zmotywowały, natchnęły do działania, lub pomogły rozwiązać jakiś problem.

Gotowi na pierwszy z serii ranking best of de best? :)


Na pierwszy ogień idzie to, co tygryski lubią najbardziej. Adobe photoshop lightroom to dla mnie nadal temat rzeka. Cały czas uczę się jak edytować zdjęcia, aby dało się je oglądać. Na całe szczęście, na mojej drodze pojawił się pierwszy (i mam nadzieję, że nie ostatni!) wpis o edycji psich zdjęć. Baaardzo inspirujące i przydatne! :) White eyed husky.

Czy słyszeliście kiedyś o mapie marzeń, celów? A może nawet wykorzystywaliście ją w pracy z psami? Jeśli jesteście zainteresowani tematem, zapraszam na wpis z bloga vegan island o vision board.


Twój pies za bardzo skupia się na nagrodzie? Pracuje tylko za smakołyki a wykonywanie poleceń bez omomom przychodzi mu z trudem? Ola napisała fajny wpis o tym co zrobić, gdy pies za bardzo skupia się na nagrodzie. 


Swojego czasu był to temat, który powodował u wielu ludzi (właścicieli psów) spazmy nerwowe, bezsenność i depresję. Mowa oczywiście o teorii dominacji. Pies całe życie tylko czyha na to, aby przejąć władzę nad przewodnikiem i zepchnąć go do statusu popychadła omega. To straszne! :D
Co pies na to

Jeśli prowadzisz bloga i cierpisz na debet czytelników, przeczytaj ten wpis o SEO i pozycjonowaniu stron. 


O zgubnych skutkach aktywności, nad aktywności i zapewnienia psu rozrywek za wszelką cenę, poczytacie na blogu biały jack. 


Czy psy mają koszmary? Okazuje się, że tak! Mało tego. Czasami do nieprzyjemnych doznań wcale nie potrzebują snu.... Amelia z Zamerdanych napisała ciekawy wpis o psich koszmarach (nie) sennych.


Nie możesz się zorganizować i nigdy nie pamiętasz, co masz danego dnia zrobić? Polecam ten planner na listopad. Czytelny, przejrzysty i na prawdę pomaga! Worqshop

Szacunek to w psim świecie trochę temat tabu. Bo niby fajnie jest pracować na metodach pozytywnych, ale jeśli pies nie chce czegoś zrobić, to my zrobimy tak, żeby jednak chciał. Monika z ObiFru napisała bardzo mądry i pouczający artykuł o szacunku. Polecam!

Nie wiesz, gdzie się wybrać z psem? Zosia od Pies w Warszawie powie Ci! Tym razem na warsztat wzięła Beskid Mały - z psem, oczywiście. :)

Nie zawsze jest tak, jakbyśmy chcieli, żeby było. Czasami trzeba coś naciągnąć, zmienić, pogodzić się z osobistymi porażkami, radować z sukcesów. Heart Chakra na warsztat wzięła temat o wychodzeniu ze strefy komfortu. Bardzo dające do myślenia!

A  na koniec krótka lekcja jak nauczyć psa... czytać! Nie taki york straszny.


----------------------------------------
Link do albumu -> Psio(u)lubne wpisy.
Który post Was zaciekawił, zaintrygował? Podoba się Wam nowa seria tego typu wpisów? Co o tym sądzicie? 
Jeśli przeczytaliście jakiś ciekawy artykuł i chcecie się nim podzielić, skontaktujcie się ze mną na psiolubnym fabecooku, lub poprzez maila :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz