SPAKUJ PSA NA WYJAZD W 15 MINUT!

wakacje z psem, pies na urlopie, co zabrać na wakacje z psem, co zabrać z psem na urlop, gdzie jechać z psem na wakacje, pies, blog, najlepszy, o psach, psiolubni, psy, rasowe,

Jak spakować pupila, aby zaoszczędzić czasu, sił i stresu.Z moim cudownym, wspaniałym i och, ach wpisem, będziesz w stanie przefrunąć przez proces pakowania tak, tak - w 15 minut!

Zaczynamy??CO ZABRAĆ NA WAKACJE Z PSEM

Skoro już wiemy co zabrać na krótką wycieczkę z psem, pora się teraz rzucić na głęboką wodę. Zaoszczędzę Wam Kochani burzy mózgów i rwania włosów z głowy. Podsyłam pod Wasze noski gotową listę rzeczy, bez których nie przetrwacie urlopu z psem. Gotowi?

Ekhem.. Zanim zaczniemy. Nie sugerujcie się firmami, które ja posiadam (a raczej nie posiadam). W poniższym spisie chodzi o wypunktowanie niezbędnych gadżetów, a nie o przekrzykiwanie się a skąd ta obroża/szelki/kamizelka???
Tak tak, właśnie chcę pomóc zakupoholikom przetrwać ten post. Nie dajcie się!


legowisko dla psa, bidon, paszport, miski dla psa, apteczka, psiapteczka, koc, klatka dla psa, kennel, klatka metalowa, klatka z materiału,

hurtta, kamizelka hurtta, kamiezlka chłodząca dla psa, vest, hurtta cooling coat, lilac, karma dla psa, książeczka zdrowia, paszport, przysmaki, smakołyki 8in1, zoolove, kości dla psa, kong, gryzaki,

julius k9, szelki dla psa, zabawki dla psa, szarpaki, gryzaki, piłki piszczące, chyckit! , planetka, orbee, planet dog, zabawka dla psa, furkidz, rogz, dog style, kudłaty art, martingale, smycz przepinana, warsaw dog, adreswka, jw pet, ażurka, ażurka z biedronki, naszezoo.pl,

SPIS NIEZBĘDNYCH RZECZY DLA PSA NA URLOPIE:


- Legowisko (nr. 1) 

Co prawda, to na zdjęciu jest stare, ale bardzo kompatybilne. Da się złożyć, zrolować i zajmuje mało miejsca.


- Klatka (nr. 2)


Uważam, że to must have. Może być zarówno materiałowa, jak i metalowa. Idealna dla psa, który ceni sobie prywatność i święty spokój.


- Apteczka (nr. 3)


Mamy dla psów i dla ludzi. W wyjazdowej psiapteczce zawarliśmy: bandaż, plaster, gaziki, preparat do odkażania ran, płyn antybakteryjny, węgiel, mokre chusteczki, bucik na boliłapkę.


- Miski (nr. 4)


Lubię te plastikowe, bo metalowe są głośne, a składane nie zdają egzaminu. 


- Bidon (nr. 5)


Super pojemnik na wodę. Idealny na wycieczki, nie tylko te wakacyjne.


- Paszport/książeczka zdrowia (nr. 6)


Ta druga jest naszym niezbędnikiem na każdy psi wypad. Oczywiście z aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniami. 

Paszport dedykowany dla psich podróżników, którzy podbijają zagraniczne tereny. 


- Do pielęgnacji(nr. 7)


Jeśli jadę z Nerem, zabieram tylko FURminator, a jeżeli z Nikiem... to wyruszam z pełną walizką gadżetów do pielęgnacji. (Szczotka, miękka, z igłami, grzebień, FURminator, nożyczki, odżywki, szampon, krople do oczu, chusteczki wilgotne, preparat do rozczesywania sierści, ręcznik itp.)


- Kocyk/ręcznik (nr. 8) 


Do przykrycia podczas podróży, na plażę, do kennelu, podczas snu. Niko bez kocyków nie potrafi się obejść - kocykowy maniak!


- Kamizelka/mata chłodząca (nr. 10)


W upalne dni, na plażę - jak znalazł!


- Nerka(nr. 13)

Nie wyobrażam sobie wyjazdu bez niej. Wkładam tam najpotrzebniejsze rzeczy. (Smakołyki, zabawkę, telefon, chusteczki, kupozbierak)


- Woreczki na odchody (nr. 14)


Przypięte do nerki, aby były pod ręką. Niezbędny niezbędnik każdego psiarza. 


- Karma (nr. 11)


Zapas karmy na cały wyjazd. Zawsze lepiej jest mieć trochę więcej.


- Smakołyki (nr. 12)


Małe treningowe, trochę większe (np. do Konga) kości do żucia, gryzaki do gryzienia itp.


- Smycz (nr. 18)


Długa (3 - 4 m), krótka - do miasta, linka treningowa (np. 15 m) 


- Obroża (nr. 17)


Koniecznie z adresówką. My preferujemy martingale, ale co kto lubi. A! W naszej podróżnej torbie, obroży na jednego psa musi być min. 3 - 5. (ale najczęściej jest to jakieś 10 - 15 :p)


- Szelki (nr. 15)


Norwegi, zaprzęgowe, Hurtty, czy inne takie. Wszystko zależy od psa, naszych upodobań i od tego, do czego będziemy ich używać. 


- Zabawki (nr. 16)


Zabawki, zabawki, dużo zabawek! Piszczące, piłeczki, szarpaki - do wyboru, do koloru! (recenzja JOUET DENTAL BALL CORDE)
Polecam jednak nie brać tych najlepsiejszych perełek z naszej kolekcji. Z doświadczenia wiem, że te najfajniejsze znikają często w niewyjaśnionych okolicznościach. Nie warto ryzykować :p 
I uwaga! Dobrze jest też mieć jakieś coś do wypełnienia jedzeniem. (np. bałwanek, kość z konga, truskawkę z Comfy itp.)


- Kaganiec


Każdy pies powinien go mieć. Uważam, że na dalekie podróże jest on niezbędny. Nawet wtedy, gdy nasz pies ma na imię Fafik i waży trzysta gram.


*Inne


Akcesoria zależne od konkretnych psich potrzeb. ( np. leki) My na przykład, zawsze zaopatrujemy się w ArthroVet...


I co, wyrobiliście się w piętnastu minutach? Mam nadzieję że tak! Dodam tylko, że nam pakowanie zajęło w sumie siedem i pół minuty. Da się? Oczywiście, że się da! ;)-----------------------
 Pomogła Wam ta lista? Śmiało piszcie w komentarzach! Możecie jeszcze dodać, co Wy zabieracie na takie wyjazdy. Jeśli macie pomysł, co warto by było tu dodać - dajcie znać!
Pozdrawiam: Klaudia N&N

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz